Leasing dla firm w allegro.pl

Postanowiłem napisać kilka słów o nowej propozycji allegro.pl dla firm: leasingowanie zakupu. W sumie otrzymując newsletter, z informacją o nowej usłudze, byłem nową propozycją dość mocno zainteresowany, także z dużym entuzjazmem zalogowałem się na swoje konto firmowe. Następnie znalazłem przedmiot który mnie interesuje i zrobiłem kalkulację… i tutaj cały entuzjazm uleciał.

Niestety oferta leasingowa jest ,powiedzmy szczerze, NIEZBYT KORZYSTNA, jeden z użytkowników komentujący warunki stwierdził, że korzystniej wypada Provident. Tego nie wiem, bo nie znam ich oferty 😉 . Natomiast myślę, że każdy kto liczy swoje wydatki zastanowi się dwa razy przed  skorzystaniem z takiej oferty leasingowej . Zaznaczam, że usługi finansowe świadczy zewnętrzna firma. Mam nadzieję, że allegro.pl postara się pozyskać do współpracy inne podmioty, które będą w stanie zaoferować korzystne dla przedsiębiorców warunki.

Jeżeli chcecie sami sprawdzić ofertę leasingu dla firm musicie posiadać konto firmowe. Następnie szukacie interesującego Was przedmiotu i klikacie „Kup teraz” – po przejściu do potwierdzenia zakupu, na dole ekranu dostępny będzie link „leasing” – klikając na niego otrzymacie kalkulację.

https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/masz-konto-firma-na-allegro-poznaj-nasza-nowa-oferte-wez-w-leasing-68mE8RnP0T8

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *