Fotel do pracy przy komputerze #1

Hej,

Od pewnego czasu szukam dobrego fotela do pracy przy komputerze. Spędzam przed komputerem dużo czasu i mój obecny fotel z IKEA niestety się do tego nie nadaje.

Obecnie na topie są tzw. fotele gamingowe (moda), wykonane z ekoskóry, wizualnie prezentują się bardzo dobrze. Nawet ze społeczności devowej były głosy, że fotele DXRACER są bardzo dobre i idealnie nadają się do pracy, ale znalazłem w Internecie tak skrajne opinie na ich temat, że zrezygnowałem z takiej opcji. Oprócz DXRACER, dość popularne są Diablo Chairs, AKRACING, ale jak dla mnie wszystkie wyglądają tak samo.

Zacząłem więc szukać foteli ergonomicznych, wybór jest całkiem spory, a znaczna część foteli pochodzi od krajowych producentów. Z pewnością zakup na odległość to nie jest dobrą decyzją, dlatego postaram się wybrać do „cywilizacji”, np. Łodzi lub Poznania i spróbuję coś wybrać metodą doświadczalną. Budżet jaki przeznaczyłem na zakup to 1500zł brutto.

Zagadnienie nie jest takie łatwe jakby się mogło wydawać, dlatego na pewno dam Wam znać jak uda mi się wybrać coś wygodnego, ciekawego i mieszczącego się w moim budżecie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *